Pawel Kownacki - kandydat na Wójta Gminy Wieliszew Pawel Kownacki - kandydat na Wójta Gminy Wieliszew Pawel Kownacki - kandydat na Wójta Gminy Wieliszew
Strona glówna O mnie Przyjaciele o mnie Moja kampania Program Galeria Linki Kontakt
Pawel Kownacki

Rozdane stypendia eMki

We wtorek, 13 października, w sali widowiskowej Urzędu Gminy Wieliszew 19 uczniów gimnazjów i liceów ogólnokształcących odebrało dyplomy stypendysty wieliszewskiego „Młodzi dla Rozwoju eMka”. Wręczając cenne dokumenty młodym, zdolnym i aktywnym społecznie ludziom gratulowali: prezes Stowarzyszenia Paweł Kownacki i przewodniczący komisji stypendialnej Lokalnego Funduszu Stypendialnego Eureka Jacek Banaszek.
To już piąta grupa uczniów mieszkających na terenie Gminy Wieliszew objęta opieką stypendialną przez Stowarzyszenie eMka. Pierwszy tego typu program zarządzana przez Pawła Kownackiego organizacja uruchomiła w 2005 roku. Dzięki systematycznemu budowaniu funduszu stypendialnego Stowarzyszenie eMka w 2009 roku może na pomoc najzdolniejszej młodzieży przeznaczyć 24.000 zł.
Rokrocznie coraz więcej osób składa do nas wnioski, co świadczy o rosnącej popularności formy wspierania edukacji, jaką są projekty realizowane przez organizacje pozarządowe. Mam nadzieję, że to również dowód na wysoki poziom nauczania w szkołach i rosnącą świadomość uczniów.

 powrót do strony aktualności

program wyborczy