Pawel Kownacki - kandydat na Wójta Gminy Wieliszew Pawel Kownacki - kandydat na Wójta Gminy Wieliszew Pawel Kownacki - kandydat na Wójta Gminy Wieliszew
Strona glówna O mnie Przyjaciele o mnie Moja kampania Program Galeria Linki Kontakt
Pawel Kownacki

Otwarcie 1. odcinka Chotomowskiej

W niedzielne popołudnie na cieszącym się do tej pory wątpliwą sławą "czarnego punktu" skrzyżowaniu w Chotomowie ul. Partyzantów i ul. Piusa spotkali się przedstawiciele gmin Jabłonna, Wieliszew oraz Starostwa Powiatowego w Legionowie. Ksiądz Proboszcz chotomowskiej parafii Leszek Kołoniecki dokonał poświecenia jabłonowskiej części największej w historii powiatu inwestycji czyli przebudowy drogi nazywanej zwyczajowo chotomowską.
W ramach inwestycji dokonano m.in. przebudowy wspomnianego skrzyżowania, a w trakcie realizacji jest odcinek od Chotomowa aż do drogi 631 na terenie Gminy Wieliszew włącznie z tak potrzebną ścieżką rowerową.

Inwestycja nie byłaby możliwa gdyby nie wyżej wspomniana współpraca samorządów i tutaj niezwykle ważny jest udział Gminy Wieliszew w pozyskaniu środków zewnętrznych z rezerwy Skarbu Państwa. Zasługi obecnego wójta Kownackiego i byłego wójta Edwarda Trojanowskiego w pozyskaniu tych środków podkreśliła Pani Wójt Gminy Jabłonny Olga Muniak.

 powrót do strony aktualności

program wyborczy